درخواست مشاوره آنلاین دکوراسیون و طراحی داخلی

سلام وقتتون بخیر 🌺

(درخواست مشاوره ) لطفا تا انتها مطالعه بفرمایید.

مشاوره خصوصی غیر حضوری در دایرکت اینستاگرام ،حداکثر سه تا پنج روز کاری بعد از پرداخت انجام میشه. که از طریق ای دی اینستاگرام باهاتون یک روز قبل هماهنگ میشه،
(نکته ی مهم: مشاوره در اصل نقد دکوراسیون، عیب یابی و پیشنهاد برای بهتر شدن فضای شما هست ،ممکنه وسایلی که شما دارید هیچ تناسبی با محیطتون نداشته باشه ،و همینطور پیشنهاد برای تهیه لوازم مناسب فضاتون در مشاوره انجام میشه ) مشاوره شامل طراحی سه بعدی نیست. هزینه طراحی براساس متراژ هست( و فقط پروژه هایی که بازسازی کامل دارن و یا در حین ساخت هستن میتونن تقاضای طراحی کنن)

"*" indicates required fields

دریافت مشاوره آنلاین

جهت دریافت مشاوره آنلاین لطفا از طریق دایرکت اینستاگرام با ما در ارتباط باشید

مشاوره دکوراسیون

خانم مهندس افق توفیقی پس از مطالعه و کار به عنوان معمار و طراح داخلی به مدت چندین سال، شرکت طراحی داخلی و دکوراسیون خود را تأسیس کرد تا طراحی داخلی هوشمندانه و زیبای خانه ایرانی را به طیف وسیع‌تری از افراد با کمک مشاوره دکوراسیون گسترش داد. او به طور مداوم بر روی رفع نیازهای مشتری، و با تمرکز زیادی بر بهینه سازی فضا تمرکز می‌کند تا حداکثر  فضای بهینه را به خانه شما پیشنهاد دهد.

درخواست مشاوره دکوراسیون با خانم مهندس توفیقی

چگونه در چند مرحله آسان مشاوره دکوراسیون داخلی خانه رویایی خود را بدست آورید:

 1. در مورد نیازها، رؤیاها و بودجه خود با ایشان صحبت می‌کنید.
 2. یک برآورد فوری دریافت می‌کنید.
 3. بیایید طراحی را شروع کنید.
 4. ایشان خانه شما را اندازه گیری و ارزیابی می‌کند.
 5. با طراح خود همکاری کنید تا فضایی شگفت‌انگیز و شخصی خلق کنید.
 6. مشاهده طرح‌ها به صورت سه بعدی
 7. زنده شدن خانه جدیدتان را به صورت سه بعدی تماشا کنید.

افق آرشیتکت یک شرکت طراحی داخلی حرفه‌ای با خدمات کامل است که توسط معماری پویا رهبری می‌شود و تمرکز او بر شخصی سازی خانه‌های طراحی شده مطابق با سلیقه و نیازهای شما با بودجه شماست. هدف ایشان این است که طراحی و کیفیت برتر را برای خریداران خانه با قیمتی متوسط ​​به ارمغان بیاوریم.

این فرآیند حول این است که یک خانه سفارشی با بودجه شما به شما را ارائه شود. ما از هر جنبه‌ای از فضای داخلی خانه شما مراقبت می‌کنیم در حالی که شما آرام می‌نشینید و استراحت می‌کنید. این فرآیند زمانی شروع می‌شود که با ایشان (با رزرو مشاوره طراحی) ملاقات کنید.

تمام خانه‌های طراحی شده توسط ایشان به صورت سفارشی طراحی شده است. پس از ملاقات با ایشان و دریافت پیشنهاد طراحی شخصی که برای خانه شما ساخته شده است، طراحی انجام می‌شود.

افق آرشیتکت با استفاده از تکنولوژی روز و یک طراح حرفه‌ای آموزش دیده راه‌حل‌های کلیدی را برای خانه‌ شما ارائه می‌دهد تا خانه‌های طراحی ده را برای افرادی مانند شما ایجاد کنند.

ایشان تغییری را که در ذهن دارید ایجاد خواهد کرد – چه در کل خانه شما یا فقط در یک قسمتی از آن. با ایشان تماس بگیرید و ایشان به شما نشان خواهد داد که چگونه می‌توانید خانه تان را بسازید.

خدمات طراحی حرفه‌ای با مشاوره دکوراسیون شامل خدمات زیر است:

 1. طراحی سفارشی مطابق با نیاز شما در چارچوب استاندارد طراحی.
 2. کمک به تجسم فضای خود با استفاده از نرم افزار مدل سازی سه بعدی پایه.
 3. تصاویر سه بعدی با کیفیت بالا فقط برای اتاق خواب، آشپزخانه و اتاق نشیمن که بخشی از سفارش افق آرشیتکت است، می‌توانید خانه خود را به صورت سه بعدی ببینید.
 4. طرح‌های اصلاح برق و نقشه‌های سقف کاذب در صورت سفارش
 5. انتخاب مواد و توصیه‌ دکوراسیون برای کل سفارش
 6. توصیه‌ها و انتخاب‌های نورپردازی، کاغذ دیواری و دکوراسیون دیوار به عنوان بخشی از بازدیدهای انتخابی

از آنجایی که هر خانه برای شما طراحی و ساخته شده است، طراحی بر اساس نیازها و بازخورد شما بین 15 تا 30 روز طول می‌کشد. طراح شما در اولین جلسه جدول زمانی دقیق‌تری به شما ارائه می‌دهد.

افق آرشیتکت بیش از 5000 خانه را در سراسر کشور طراحی کرده‌اند.

کیفیتی را در مورد بهترین شیوه‌ها و روندهای صنعت دریافت می‌کنید تا اطمینان حاصل شود که بهترین و حرفه‌ای‌ترین مشاوره طراحی در بازار را دریافت می‌کنید. مهم‌تر از همه، ایشان عاشق ساختن خانه‌ها هستیم و به کاری که انجام می‌دهند .خلاقیت مایه حیات ماست و هیچ چیز به اندازه خانه‌ای که فراتر از انتظار شما تحویل داده می‌شود به ایشان شادی نمی‌دهد.

افق آرشیتکت توسط معمار خانم مهندس توفیقی رهبری می‌شود. با بیش از 2 دهه تجربه طراحی ، خانه‌ها را در سراسر کشور طراحی کرده‌اند و به دلیل کار و دانش خود به خوبی شناخته شده،.

تجربه و مشاوره دکوراسیون ایشان از کار و ساخت خانه‌های طراحی شده اکنون از طریق تیم طراحی که شخصاً توسط ایشان آموزش دیده است در دسترس همه است. مأموریت آنها دوگانه است: در دسترس قرار دادن آن برای همه بدون توجه به بودجه آنها و ایجاد خانه‌های طراحی شده که از الزامات، ایده‌ها، رؤیاها و آرزوهای مشتریان الهام گرفته شده است. هر طرحی تحت بررسی دقیق طراح قرار می‌گیرد و بررسی می‌شود تا اطمینان حاصل شود که استانداردهای عالی برتری که افق آرشیتکت مخفف آن است را برآورده می‌کند. می‌توانید مطمئن باشید که خانه‌ای که توسط دیزاین کافه طراحی شده است مانند هیچ خانه دیگری متمایز است.

مشاوره دکوراسیون در مرکز تجربه افق آرشیتکت در نزدیکی شما یا از طریق جلسات مجازی بنا به راحتی شما انجام می‌شود. در مرکز تجربه، شما نه تنها می‌توانید با ایشان ملاقات کنید، بلکه می‌توانید محصولات شگفت‌انگیز و کیفیت بی نظیر ما را نیز لمس و احساس کنید.

ایشان در ایجاد خانه‌های طراحی شده که از نظر زیبایی شناسی زیبا و کاربردی در حد بودجه مشتری هستند آموزش دیده و با تجربه است. ایشان به شما کمک می‌کنند تا در پیچ و خم فضای داخلی خانه حرکت کنید و به شما کمک می کند تا بفهمید چگونه از فضای خود به بهترین شکل استفاده کنید، چه رنگ هایی به خوبی کار می کنند و حتی از چه نوع نورپردازی استفاده کنید. ایشان همچنین به شما کمک می‌کند تا از مواد مختلف موجود در بازار و آنچه که برای خانه و نیازهای شما مناسب تر است مطلع شوید. در پایان، شما با استفاده از تخصص حرفه‌ای ایشان، خانه‌ای طراحی می‌کنید.

ما ساعت‌های بی شماری را صرف طراحی کرده‌ایم تا زندگی شما را ساده‌تر کنیم.

خدمات یک طراح داخلی برای مشاوره دکوراسیون چیست؟

 1. جزئیات و نقشه های معماری
 2. پلان ها و ارتفاعات ساختمانی
 3. هماهنگی با معماران و پیمانکاران
 4. برنامه ریزی فضا و معماری داخلی
 5. انتخاب مبلمان و لوازم جانبی
 6. طراحی مبلمان و پارچه سفارشی
 7. مدیریت خرید
 8. مشاوره پالت رنگ

طراحی داخلی سرویس کامل چیست؟

به طور خلاصه، طراحی داخلی خدمات کامل شامل یک طراح داخلی یا تیم طراحی است که کل پروژه شما را مدیریت می کند، از ایده اولیه تا نصب تا کارهای تکمیلی را به عهده می‌گیرند. بزرگترین مزایای طراحی خدمات کامل عبارتند از: نتیجه نهایی و زمان یا انرژی که برای رسیدن به آنجا صرفه جویی می کنید.

مشاوره دکوراسیون برای طراحی منزلی منحصربفرد

طراحی داخلی فضاهای داخلی را تقریبا برای هر نوع ساختمانی کاربردی، ایمن و زیبا می کنند. طراح داخلی با تعیین فضای مورد نیاز و انتخاب موارد ضروری و تزئینی مانند رنگ ها، نور و مواد، فضاهای داخلی را کاربردی، ایمن و زیبا می کنند.

سوالات متداول

قیمت گذاری بر اساس متراژ انجام می شود و قیمت کلی با توجه به لوازم جانبی ، مبلمان ، آشپزخانه و سرویس بهداشتی انجام می شود و قیمت بر اساس پروژه تعیین می شود.

قیمت گذاری با توجه به موقعیت مکان و محصولات طراحی شده به صورت جداگانه انجام می شود. ما یک پیشنهاد قیمت جداگانه برای مواد انتخابی و یک پیشنهاد قیمت جداگانه برای کار ارائه می دهیم.

از آنجایی که ما مشاوره دکوراسیون را به شکل آنلاین انجام می دهیم، پروژه‌هایی را در اکثر مناطق کشور و حتی خارج کشور با موفقیت انجام داده ایم.

افق توفیقی با تجربه گسترده و آشنایی کامل با ساختار خانه های ایرانی، پروژه های بسیاری را با موفقیت تکمیل کرده است. برای جلب رضایت مشتریان گرامی ابتدا قسمت هایی را که می خواهید به پروژه های شما اضافه کنید ترسیم می کنیم و آنها را متحرک می کنیم و سپس به شما ارائه می دهیم و پس از تایید شما پروژه شما را شروع می کنیم.

اگر روی دیوارهای شما تورم وجود نداشته باشد، اگر رطوبت نداشته باشد، اگر سطحی که قرار است پوشانده شود صاف است، به این معنی است که برای کاغذ دیواری مناسب است. قبل از شروع کار، کافی است دیوار را با دست لمس کنید و سطح خشک و صاف را احساس کنید.

(اگر روی دیوار شما رطوبت، کپک یا تورم وجود دارد، ابتدا باید از سنگ تراشی استفاده کنید.)

بله، شرکت ما کارهای طراحی سفارشی شما را انجام می دهد. کارها بر اساس پروژه ارزیابی و قیمت گذاری می شوند تا بتوانید مناسب ترین و با کیفیت ترین خدمات را دریافت کنید.

هدف از دکوراسیون این است که استفاده از نوآوری، طراحی مدرن و فضاهای نشیمن راحت سالم و مفید باشد. دلایل اصلی الزامات مشاوره دکوراسیون عبارتند از: اثاث کشی، ساختمان قدیمی، دکوراسیونی که عمر خود را به پایان رسانده، مشکلات حرارتی ناشی از عوامل داخلی و خارجی، ظاهر و بوی بد و نمناک و … ، همگی از دلایل نیاز به مشاوره دکوراسیون هستند. دکوراسیون فقط تغییر در معماری داخلی نیست، دکوراسیون معانی زیر را نیز در بر می گیرد، از جمله نظافت، فضای زندگی سالم، راحتی، نهادگرایی، خودنمایی.

زمانی که رنگ منزل شما کهنه می شود نیاز به نوسازی با گچ و رنگ دارد این امر برای تمیزی دکوراسیون منزل و سلامتی بسیار مهم است و یا رطوبت و بوهای موجود در سقف سرویس بهداشتی شما باعث ایجاد تغییرات دکوراسیون می شود.

برای طراحی فضای شغلی و کار باید به شاخص های بسیار کلیدی که در اکثر مواقع مرتبط با برند شما است توجه شود. به این دلیل دکوراسیون محل کار باید با حساسیت طراحی شود که مشاوره طراحی و دکوراسیون شرکت افق توفیقی با توجه حیطه شغلی و کاری این کار را برای شما انجام می دهد.

برای مدیریت پیامها کسانی که مشاوره میخوان من اول پیامشون رو توی قسمت general میبرم اگر وقت گرفتن پرچم دارشون میکنم اگر نه بعد از یک روز به قسمت primary فرستاده میشه پس از درخواست مشاوره یک روز فرصت دارین تا درمورد انجام مشاوره تصمیم بگیرین بعد از یک روز برای مشاوره باید مجددا درخواست کنید.

بله کار من طراحی داخلي است و طراحی داخلی با مشاوره ی دکوراسیون تفاوت زیادی دارد هزینه ی طراحی داخلی سه بعدی هم بر اساس متراژ محاسبه می شود و نکته ی مهمتر طراحی های جزئی و متراژ کم قبول نمیکنم. طراحی کل فضا و با متراژ های از بالا انجام می شود.

مشاوره دکوراسیون داخلی شامل چه مواردی می شود؟

به طور کلی مشاوره شامل :

 1. تعیین جنس و رنگ تمامی سطوح خانه
 2. انتخاب رنگ و مدل مبلمان و لوازم منزل
 3. چیدمان صحیح
 4. برطرف کردن ناهماهنگی ها و اشتباهات دکوراسیون و پاسخ به هزاران سوال در مورد دکوراسیون مختص به خونه های شما

اگر قصد دارید که فضای خانه شما به طور کامل بررسی بشود یا در مرحله تغییر دکوراسیون و بازسازی هستید و در انتخاب نوع و رنگ متریال مورد نظر دچار مشکل شده اید (برای مثال متریال دیوارها و یا کف) یا نوع نورپردازی یا طرح سقف مناسب فضای شما میتوانید مشاوره خصوصی بگیرید