سلام وقتتون بخیر 🌺

(درخواست مشاوره ) لطفا تا انتها مطالعه بفرمایید.

مشاوره خصوصی غیر حضوری در دایرکت اینستاگرام ،حداکثر سه تا پنج روز کاری بعد از پرداخت انجام میشه. که از طریق ای دی اینستاگرام باهاتون یک روز قبل هماهنگ میشه،
(نکته ی مهم: مشاوره در اصل نقد دکوراسیون، عیب یابی و پیشنهاد برای بهتر شدن فضای شما هست ،ممکنه وسایلی که شما دارید هیچ تناسبی با محیطتون نداشته باشه ،و همینطور پیشنهاد برای تهیه لوازم مناسب فضاتون در مشاوره انجام میشه ) مشاوره شامل طراحی سه بعدی نیست. هزینه طراحی براساس متراژ هست( و فقط پروژه هایی که بازسازی کامل دارن و یا در حین ساخت هستن میتونن تقاضای طراحی کنن)

مشاوره دکوراسیون

خانم مهندس افق توفیقی پس از مطالعه و کار به عنوان معمار و طراح داخلی به مدت چندین سال، شرکت طراحی داخلی و دکوراسیون خود را تأسیس کرد تا طراحی داخلی هوشمندانه و زیبای خانه ایرانی را به طیف وسیع‌تری از افراد با کمک مشاوره دکوراسیون گسترش داد. او به طور مداوم بر روی رفع نیازهای مشتری، و با تمرکز زیادی بر بهینه سازی فضا تمرکز می‌کند تا حداکثر  فضای بهینه را به خانه شما پیشنهاد دهد.

درخواست مشاوره دکوراسیون با خانم مهندس توفیقی

چگونه در چند مرحله آسان مشاوره دکوراسیون داخلی خانه رویایی خود را بدست آورید:

 1. در مورد نیازها، رؤیاها و بودجه خود با ایشان صحبت می‌کنید.
 2. یک برآورد فوری دریافت می‌کنید.
 3. بیایید طراحی را شروع کنید.
 4. ایشان خانه شما را اندازه گیری و ارزیابی می‌کند.
 5. با طراح خود همکاری کنید تا فضایی شگفت‌انگیز و شخصی خلق کنید.
 6. مشاهده طرح‌ها به صورت سه بعدی
 7. زنده شدن خانه جدیدتان را به صورت سه بعدی تماشا کنید.

افق آرشیتکت یک شرکت طراحی داخلی حرفه‌ای با خدمات کامل است که توسط معماری پویا رهبری می‌شود و تمرکز او بر شخصی سازی خانه‌های طراحی شده مطابق با سلیقه و نیازهای شما با بودجه شماست. هدف ایشان این است که طراحی و کیفیت برتر را برای خریداران خانه با قیمتی متوسط ​​به ارمغان بیاوریم.

این فرآیند حول این است که یک خانه سفارشی با بودجه شما به شما را ارائه شود. ما از هر جنبه‌ای از فضای داخلی خانه شما مراقبت می‌کنیم در حالی که شما آرام می‌نشینید و استراحت می‌کنید. این فرآیند زمانی شروع می‌شود که با ایشان (با رزرو مشاوره طراحی) ملاقات کنید.

تمام خانه‌های طراحی شده توسط ایشان به صورت سفارشی طراحی شده است. پس از ملاقات با ایشان و دریافت پیشنهاد طراحی شخصی که برای خانه شما ساخته شده است، طراحی انجام می‌شود.

افق آرشیتکت با استفاده از تکنولوژی روز و یک طراح حرفه‌ای آموزش دیده راه‌حل‌های کلیدی را برای خانه‌ شما ارائه می‌دهد تا خانه‌های طراحی ده را برای افرادی مانند شما ایجاد کنند.

ایشان تغییری را که در ذهن دارید ایجاد خواهد کرد – چه در کل خانه شما یا فقط در یک قسمتی از آن. با ایشان تماس بگیرید و ایشان به شما نشان خواهد داد که چگونه می‌توانید خانه تان را بسازید.

خدمات طراحی حرفه‌ای با مشاوره دکوراسیون شامل خدمات زیر است:

 1. طراحی سفارشی مطابق با نیاز شما در چارچوب استاندارد طراحی.
 2. کمک به تجسم فضای خود با استفاده از نرم افزار مدل سازی سه بعدی پایه.
 3. تصاویر سه بعدی با کیفیت بالا فقط برای اتاق خواب، آشپزخانه و اتاق نشیمن که بخشی از سفارش افق آرشیتکت است، می‌توانید خانه خود را به صورت سه بعدی ببینید.
 4. طرح‌های اصلاح برق و نقشه‌های سقف کاذب در صورت سفارش
 5. انتخاب مواد و توصیه‌ دکوراسیون برای کل سفارش
 6. توصیه‌ها و انتخاب‌های نورپردازی، کاغذ دیواری و دکوراسیون دیوار به عنوان بخشی از بازدیدهای انتخابی

از آنجایی که هر خانه برای شما طراحی و ساخته شده است، طراحی بر اساس نیازها و بازخورد شما بین 15 تا 30 روز طول می‌کشد. طراح شما در اولین جلسه جدول زمانی دقیق‌تری به شما ارائه می‌دهد.

افق آرشیتکت بیش از 5000 خانه را در سراسر کشور طراحی کرده‌اند.

کیفیتی را در مورد بهترین شیوه‌ها و روندهای صنعت دریافت می‌کنید تا اطمینان حاصل شود که بهترین و حرفه‌ای‌ترین مشاوره طراحی در بازار را دریافت می‌کنید. مهم‌تر از همه، ایشان عاشق ساختن خانه‌ها هستیم و به کاری که انجام می‌دهند .خلاقیت مایه حیات ماست و هیچ چیز به اندازه خانه‌ای که فراتر از انتظار شما تحویل داده می‌شود به ایشان شادی نمی‌دهد.

افق آرشیتکت توسط معمار خانم مهندس توفیقی رهبری می‌شود. با بیش از 2 دهه تجربه طراحی ، خانه‌ها را در سراسر کشور طراحی کرده‌اند و به دلیل کار و دانش خود به خوبی شناخته شده،.

تجربه و مشاوره دکوراسیون ایشان از کار و ساخت خانه‌های طراحی شده اکنون از طریق تیم طراحی که شخصاً توسط ایشان آموزش دیده است در دسترس همه است. مأموریت آنها دوگانه است: در دسترس قرار دادن آن برای همه بدون توجه به بودجه آنها و ایجاد خانه‌های طراحی شده که از الزامات، ایده‌ها، رؤیاها و آرزوهای مشتریان الهام گرفته شده است. هر طرحی تحت بررسی دقیق طراح قرار می‌گیرد و بررسی می‌شود تا اطمینان حاصل شود که استانداردهای عالی برتری که افق آرشیتکت مخفف آن است را برآورده می‌کند. می‌توانید مطمئن باشید که خانه‌ای که توسط دیزاین کافه طراحی شده است مانند هیچ خانه دیگری متمایز است.

مشاوره دکوراسیون در مرکز تجربه افق آرشیتکت در نزدیکی شما یا از طریق جلسات مجازی بنا به راحتی شما انجام می‌شود. در مرکز تجربه، شما نه تنها می‌توانید با ایشان ملاقات کنید، بلکه می‌توانید محصولات شگفت‌انگیز و کیفیت بی نظیر ما را نیز لمس و احساس کنید.

ایشان در ایجاد خانه‌های طراحی شده که از نظر زیبایی شناسی زیبا و کاربردی در حد بودجه مشتری هستند آموزش دیده و با تجربه است. ایشان به شما کمک می‌کنند تا در پیچ و خم فضای داخلی خانه حرکت کنید و به شما کمک می کند تا بفهمید چگونه از فضای خود به بهترین شکل استفاده کنید، چه رنگ هایی به خوبی کار می کنند و حتی از چه نوع نورپردازی استفاده کنید. ایشان همچنین به شما کمک می‌کند تا از مواد مختلف موجود در بازار و آنچه که برای خانه و نیازهای شما مناسب تر است مطلع شوید. در پایان، شما با استفاده از تخصص حرفه‌ای ایشان، خانه‌ای طراحی می‌کنید.

ما ساعت‌های بی شماری را صرف طراحی کرده‌ایم تا زندگی شما را ساده‌تر کنیم.

خدمات یک طراح داخلی برای مشاوره دکوراسیون چیست؟

 1. جزئیات و نقشه های معماری
 2. پلان ها و ارتفاعات ساختمانی
 3. هماهنگی با معماران و پیمانکاران
 4. برنامه ریزی فضا و معماری داخلی
 5. انتخاب مبلمان و لوازم جانبی
 6. طراحی مبلمان و پارچه سفارشی
 7. مدیریت خرید
 8. مشاوره پالت رنگ

طراحی داخلی سرویس کامل چیست؟

به طور خلاصه، طراحی داخلی خدمات کامل شامل یک طراح داخلی یا تیم طراحی است که کل پروژه شما را مدیریت می کند، از ایده اولیه تا نصب تا کارهای تکمیلی را به عهده می‌گیرند. بزرگترین مزایای طراحی خدمات کامل عبارتند از: نتیجه نهایی و زمان یا انرژی که برای رسیدن به آنجا صرفه جویی می کنید.

مشاوره دکوراسیون برای طراحی منزلی منحصربفرد

طراحی داخلی فضاهای داخلی را تقریبا برای هر نوع ساختمانی کاربردی، ایمن و زیبا می کنند. طراح داخلی با تعیین فضای مورد نیاز و انتخاب موارد ضروری و تزئینی مانند رنگ ها، نور و مواد، فضاهای داخلی را کاربردی، ایمن و زیبا می کنند.