افق توفیقی

معمار و طراح داخلی

درباره استاد:
افق توفیقی هستم. معمار و طراح داخلی فوق‌لیسانس معماری و مرمت بناهای تاریخی ۱۱ سال سابقه کار در زمینه طراحی داخلی و دکوراسیون پروژه‌های مسکونی، اداری و تجاری دارم و به مدت ۴ سال به‌صورت آنلاین در فضای مجازی آموزش دکوراسیون داخلی انجام میدم.

آدرس ایمیل

info@ofogharchitecture.com

صفحه اینستاگرام

ofogh.architecture@

شماره تماس

09039991577

آدرس

تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به میدان قدس، بن بست محوی، پلاک 2، واحد 17

ماموریت و بیوگرافی

هدفم از این آموزش‌ها بهتر کردن محیط زندگی یا محل کار با حداقل هزینه‌هاست و قراره اینجا به همه ی کسایی که به دکوراسیون علاقه دارن یاد بدم چه اصولی رو رعایت کنن تا دکور مطلوب خودشون رو داشته باشن، برای اولین‌بار به‌جای دکورهای بی‌نقص ژورنالی و خارجی، نقد و بررسی خانه‌های ایرانی رو ایده‌پردازی کردم که خیلی مورد استقبال قرار گرفت و تونستم به بیش از هزار نفر در زمینه دکوراسیون کمک کنم، تا همه ببینن می تونن با تغییرات اندک ولی درست فضای زیبایی داشته باشن، یک جمله ی پرتکرار هم در زمینه دکوراسیون دارم که همیشه و همه‌جا به کار می‌برم: هر وسیله‌ای که توی گالری‌ها و خونه های دوست و آشنا می‌بینید که زیبا هست. ممکنه هیچ تناسبی با فضاتون نداشته باشه. پس قبل از زیبایی اول تناسبات فضاتون رو در نظر بگیرید، سبک هارو بشناسید. در نهایت دکوراسیونتون رو به‌درستی انجام بدید. در آخر یکی از کارهای دیگه ای که به‌صورت حرفه‌ای انجام میدم برگزاری دوره‌های آموزش دکوراسیون داخلی به زبان ساده برای همه ست .او چندین نمایش را برای شرق 15 کارگردانی کرده است – از جمله نخست وزیر مارتین لینچ و همچنین کارهای متعددی را برای اسلحه های سلطنتی در برج لندن انجام داده است. او برای بازیگر فیلم The Roundabout و Assistant Fight Arranger برای این ویژگی، Faintheart بود. در آنچه احساس می کند زندگی گذشته است، او در Conquest، سریال برای کانال تاریخی اجرا کرد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

دوره های ارائه شده توسط این مدرس

دوره اقتصادی دکوراسیون داخلی

بدون امتیاز 0 رای
580,000 تومان
580,000 تومان
500,000 تومان
500,000 تومان
850,000 تومان
500,000 تومان
2,490,000 تومان